kontakt

kont

Športu ako takému som sa začal venovať od malička. Na ulici sme hrávali každý deň futbal, hokej a za základnú školu som chodieval na preteky vo vytrvalostných behoch , orientačnom behu a streleckých pretekoch kde sa mi podarilo aj niečo vyhrať. Ako 14 ročný  som sa začal aktívne venovať karate ktoré som s prestávkami robil nejakých 25 rokov. Krav Magu trénujem ako inštruktor od roku 2013 kedy som sa stal členom slovenského global tímu. Do toho času som trénoval a zdokonaľoval svoje schopnosti pod vedením Bc.Branislava Križáka , ktorý je hlavný tréner inštruktorov na SVK. Pod jeho vedením trénujem doteraz.

Inštruktorský kurz som robil v Bratislave pod dohľadom izraelských lektorov GLOBAL TEAMU KM Ilya Dunskeho, janoTal Krovesa a Pavel Shreera. Pravidelne absolvujem inštruktorské kurzy a semináre vďaka ktorým sa neustále zdokonaľujem a vedomosti posúvam svojim zverencom nakoľko KM sa neustále vyvíja a prispôsobuje sa dobe. V Banskej Bystrici som hlavný inštruktor KMG Banská Bystrica.

Neustále sa snažím na sebe pracovať a tým zvyšovať svoje kompetencie napríklad mávam osobné trénigy z V.Moravčikom majstrom sveta v thajskom boxe a pravidelný strelecký tréning z E.Ravasom. ( inštruktor streľby na PPU ). Samozrejmosťou sú pravidelné inštruktorské tréningy pod vedením Bc.Branislava Križáka z KMG Bratislava ako hlavného inštruktora. V roku 2016 som absolvoval inštruktorský kurz pod vedením členky KMGlobal teamu Natashi NaccaratoINŠTRUKTOR PRE ŽENY

« 1 z 2 »

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť